Licensed to Washington & Jefferson College
                                       Hy-Tek's Meet Manager 11/3/2012 03:09 PM
                      Frostburg State at W&J - 11/3/2012                       
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Washington & Jefferson College-AM  'A'             NT    1:57.24   11  
     1) Lima, Charlotte L 18            2) Wummer, Margot G 20            
     3) Levenson, Zoe Y 20              4) Clauss, Rachel E 18            
       29.18  1:03.06  1:30.33  1:57.24                                    
  2 1-2 Washington & Jefferson College-AM  'B'             NT    1:59.22    4  
     1) O'Connor, Rosemarie 20          2) Andrews, Jami L 21             
     3) Martinez, Alexandra N 19        4) Fishbough, Alyxandria 17       
       29.33  1:02.62  1:31.53  1:59.22                                    
  3 1-3 Frostburg State University-MD  'A'            2:02.21    2:06.12    2  
     1) Quintanilla, Maci E 19          2) Phillips, Autumn B 22          
     3) Franzak, Jaclyn M 18            4) Jarrell, Elizabeth A 19        
       32.69  1:09.05  1:38.45  2:06.12                                    
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Washington & Jefferson College-AM  'A'             NT    1:48.53   11  
     1) Nappi, Ross K 19                2) Laman, Ulysses 19              
     3) Higgins, Collin D 18            4) Picozzi, Anthony 19            
       29.09  1:25.18  1:48.31  1:48.53                                    
  2 1-2 Frostburg State University-MD  'A'            1:45.33    1:49.99    4  
     1) Gregory, John J 21              2) Shepard, Jonathan S 18         
     3) Stair, Caleb A 21               4) Lewis, Jeffrey O 21            
       30.54  1:00.41  1:25.41  1:49.99                                    
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Boldt, Sara E         19 W&J-AM                    NT   11:11.51    9  
       29.86  1:02.51  1:35.66  2:09.37  2:43.06  3:16.77  3:50.77  4:24.76
     4:58.85  5:33.01  6:07.34  7:06.90  7:50.03  8:23.95  8:58.29  9:32.10
    10:05.85 10:39.59 11:10.97 11:11.51                                    
  2 1-2 Miller, Amber L       18 W&J-AM                    NT   11:47.45    4  
       30.41  1:04.78  1:39.97  2:15.05  2:49.93  3:25.79  4:01.62  4:37.21
     5:12.97  5:48.81  6:24.38  7:00.41  7:36.36  8:12.42  8:48.82  9:24.70
    10:01.15 10:36.49 11:12.44 11:47.45                                    
  3 1-3 Donch, Kaitlyn S      19 Frostburg St.-MD          NT   12:15.10    3  
       32.09  1:06.96  1:42.97  2:19.44  2:56.46  3:32.79  4:10.08  4:47.66
     5:25.60  6:04.03  6:42.26  7:19.61  7:56.91  8:34.27  9:10.82  9:48.20
    10:25.31 11:02.58 11:39.49 12:15.10                                    
  4 1-4 Adams, Lauren M       20 W&J-AM                    NT   12:36.67    2  
       33.98  1:10.22  1:47.60  2:25.08  3:03.07  3:41.03  4:19.12  4:57.40
     5:35.60  6:13.87  6:52.15  7:30.48  8:08.75  8:46.92  9:25.18 10:03.79
    10:42.33 11:20.47 11:58.75 12:36.67                                    
  5 1-5 Rice, Jessica N       21 Frostburg St.-MD    12:46.08   13:37.47    1  
       34.77  1:14.72  1:55.33  2:36.03  3:16.65  3:57.67  4:38.81  5:20.35
     6:02.61  6:44.32  7:26.12  8:07.33  8:48.72  9:29.53 10:11.08 10:52.81
    11:34.33 12:15.31 12:56.82 13:37.47                                    
 -- 1- Synan, Hallie E        18 W&J-AM                    NT  X13:04.35  
       31.96  1:07.83  2:20.77  2:57.61  3:34.40  4:11.42  4:48.49  5:25.69
     6:03.59  6:41.33  7:19.30  7:57.47  8:35.79  9:13.89  9:52.46 10:31.04
    11:09.17 11:47.37 12:25.35 13:04.35                                    
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Mancini, Ben A        19 W&J-AM                    NT   10:44.16    9  
       27.03    57.46  1:29.14  2:00.92  2:32.73  3:04.71  3:36.77  4:08.97
     4:41.68  5:15.05  5:48.05  6:21.14  6:54.24  7:27.22  8:00.21  8:33.46
     9:06.22  9:39.25 10:11.65 10:44.16                                    
  2 1-2 Meyers, Jake A        20 W&J-AM                    NT   10:52.42    4  
       26.97    57.18  1:28.36  2:00.29  2:32.61  3:05.04  3:37.70  4:10.16
     4:43.43  5:16.20  5:49.45  6:23.36  6:57.23  7:31.09  8:04.84  8:39.09
     9:11.86  9:45.93 10:20.13 10:52.42                                    
  3 1-3 Lacher, Jonathan M    22 Frostburg St.-MD    11:56.38   12:14.75    3  
       29.12  1:03.43  1:39.58  2:16.96  2:54.61  3:32.11  4:09.72  4:47.53
     5:26.08  6:03.69  6:41.89  7:20.80  7:59.06  8:36.58  9:14.14  9:51.14
    10:29.10 11:05.69 11:41.64 12:14.75                                    
  4 1-4 Clark, Justin F       18 W&J-AM                    NT   12:23.44    2  
       30.05  1:03.19  1:37.81  2:13.57  2:49.37  3:26.66  4:04.24  4:42.11
     5:20.73  5:58.99  6:38.17  7:16.05  7:54.92  8:34.12  9:13.40  9:52.25
    10:31.67 11:09.54 11:47.20 12:23.44                                    
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Sweitzer, Jessica E   19 W&J-AM                    NT    1:58.06    9  
       27.66    57.47  1:27.81  1:58.06                                    
  2 1-2 Andrews, Jami L       21 W&J-AM                    NT    2:05.05    4  
       28.90  1:00.39  1:32.63  2:05.05                                    
  3 1-3 Matuszewski, Jenny A  19 W&J-AM                    NT    2:05.92    3  
       59.91  1:32.61  2:05.61  2:05.92                                    
  4 1-4 Phillips, Autumn B    22 Frostburg St.-MD     2:25.64    2:20.31    2  
       31.19  1:06.90  1:43.70  2:20.31                                    
  5 1-5 Johnson, Meredith A   19 Frostburg St.-MD          NT    2:25.87    1  
       31.61  1:08.28  1:47.52  2:25.87                                    
  6 1-6 Lydon, Kathryn T      18 Frostburg St.-MD     2:43.76    2:49.99  
       34.42  1:14.61  1:59.26  2:49.99                                    
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Richardson, Andrew J  19 Frostburg St.-MD          NT    1:27.21    9  
       30.97  1:10.03  2:37.24  1:27.21                                    
  2 1-2 O'Toole, Pat R        22 W&J-AM                    NT    1:52.29    4  
       25.99    54.00  1:22.17  1:52.29                                    
  3 1-3 Squeglia, Anthony D   18 W&J-AM                    NT    1:54.07    3  
       27.41    56.04  1:24.94  1:54.07                                    
  4 1-4 Williams, Nicholas B  18 W&J-AM                    NT    2:11.05    2  
       28.52  2:11.05                                                      
  5 1-5 Faiella, Vincent W    21 Frostburg St.-MD     2:04.62    2:12.71    1  
       27.99  1:01.92  1:38.32  2:12.71                                    
  6 1-6 Thomas, Joshua        19 Frostburg St.-MD     3:30.24    3:23.24  
       38.88  1:33.36  2:31.25  3:23.24                                    
 
Event 7  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 King, Sara            19 Frostburg St.-MD       28.96      28.51    9  
  2 1-2 Marquez, Chyenne      18 Frostburg St.-MD       38.10      35.50    4  
  3 1-3 Moore, Chanel N       18 Frostburg St.-MD       49.44      48.57    3  
 -- 1- Supp, Jenna            20 W&J-AM                    NT     X26.65  
 -- 1- Lima, Charlotte L      18 W&J-AM                    NT     X26.66  
 -- 1- Golling, Emily F       18 W&J-AM                    NT     X26.82  
 
Event 8  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Page, Jeffery M       19 Frostburg St.-MD       27.48      23.68    9  
  2 1-2 Lewis, Jeffrey O      21 Frostburg St.-MD       24.84      24.76    4  
  3 1-3 Sentz, Brian C        19 Frostburg St.-MD       35.31      31.21    3  
 -- 1- Gill, Nicholas         18 W&J-AM                    NT     X22.81  
 -- 1- Picozzi, Anthony       19 W&J-AM                    NT     X23.51  
 -- 1- Laman, Ulysses         19 W&J-AM                    NT     X23.62  
 
Event 9  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Quintanilla, Maci E   19 Frostburg St.-MD     2:37.41    2:39.54    9  
       40.37  1:27.80  2:16.99  3:04.18  3:55.75  4:48.00  5:29.03  2:39.54
  2 1-2 Rice, Jessica N       21 Frostburg St.-MD     2:35.83    2:48.02    4  
       37.47  1:20.95  2:06.54  2:49.65  3:33.06  4:17.24  4:52.45  2:48.02
 -- 1- Murphy, Rachel C       18 W&J-AM                    NT   X2:23.23  
       32.14  1:08.75  1:47.14  2:25.43  2:54.19  3:09.24  3:53.27  2:23.23
 -- 1- Wummer, Margot G       20 W&J-AM                    NT   X2:23.90  
       31.37  1:08.50  1:47.38  2:26.21  3:07.96  3:51.37  4:25.49  2:23.90
 
Event 10  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Paolino, Armando P    18 W&J-AM                    NT    2:11.70    9  
       27.29  1:01.65  1:41.30  2:11.70                                    
  2 1-2 Higgins, Collin D     18 W&J-AM                    NT    2:14.05    4  
       27.73  1:04.04  1:43.72  2:14.05                                    
  3 1-3 Nappi, Ross K         19 W&J-AM                    NT    2:15.54    3  
       30.44  1:07.74  1:45.02  2:15.54                                    
  4 1-4 Gregory, John J       21 Frostburg St.-MD     2:12.22    2:22.68    2  
       32.53  1:10.52  1:50.69  2:22.68                                    
  5 1-5 Coke, Zawdie O        20 Frostburg St.-MD     2:26.19    2:43.25    1  
       32.63  1:14.67  2:03.09  2:43.25                                    
 
Event 11  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- 1- Suder, Jennifer        20 W&J-AM                    NT    X220.15  
 
Event 12  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- 1- Szott, John            21 W&J-AM                    NT    X244.30  
 
Event 13  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Levenson, Zoe Y       20 W&J-AM                    NT    1:01.90    9  
       28.50  1:01.90                                                      
  2 1-2 Lima, Charlotte L     18 W&J-AM                    NT    1:04.37    4  
       29.70  1:04.37                                                      
  3 1-3 Martinez, Alexandra   19 W&J-AM                    NT    1:04.39    3  
     1:04.39  1:04.39                                                      
  4 1-4 Franzak, Jaclyn M     18 Frostburg St.-MD     1:08.04    1:09.75    2  
       32.33  1:09.75                                                      
  5 1-5 Lydon, Kathryn T      18 Frostburg St.-MD     1:31.74    1:28.78    1  
       38.97  1:28.78                                                      
 
Event 14  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 O'Toole, Pat R        22 W&J-AM                    NT      55.60    9  
       25.70    55.60                                                      
  2 1-2 Paolino, Armando P    18 W&J-AM                    NT      55.61    4  
       26.27    55.61                                                      
  3 1-3 Stair, Caleb A        21 Frostburg St.-MD       55.80      57.31    3  
       26.05    57.31                                                      
  4 1-4 Higgins, Collin D     18 W&J-AM                    NT      59.48    2  
       28.06    59.48                                                      
  5 1-5 Coke, Zawdie O        20 Frostburg St.-MD     1:04.75    1:10.70    1  
       32.16  1:10.70                                                      
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 King, Sara            19 Frostburg St.-MD     1:03.99    1:05.36    9  
       30.18  1:05.36                                                      
  2 1-2 Marquez, Chyenne      18 Frostburg St.-MD     1:26.47    1:25.63    4  
       40.12  1:25.63                                                      
  3 1-3 Moore, Chanel N       18 Frostburg St.-MD     2:02.53    1:52.78    3  
       51.20  1:52.78                                                      
 -- 1- Golling, Emily F       18 W&J-AM                    NT     X58.89  
       27.78    58.89                                                      
 -- 1- Rocha, Allison T       19 W&J-AM                    NT   X1:03.12  
       29.72  1:03.12                                                      
 -- 1- Norris, Alexandra      19 W&J-AM                    NT   X1:22.66  
       37.85  1:22.66                                                      
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Gregory, John J       21 Frostburg St.-MD       52.91      58.81    9  
       26.50    58.81                                                      
  2 1-2 Sentz, Brian C        19 Frostburg St.-MD          NT    1:26.18    4  
       37.11  1:26.18                                                      
  3 1-3 Thomas, Joshua        19 Frostburg St.-MD          NT    1:28.72    3  
       37.37  1:28.72                                                      
 -- 1- Gill, Nicholas         18 W&J-AM                    NT     X51.49  
       24.34    51.49                                                      
 -- 1- Meyers, Jake A         20 W&J-AM                    NT     X51.57  
       24.39    51.57                                                      
 -- 1- Mohn, Mike M           18 W&J-AM                    NT     X54.18  
       25.09    54.18                                                      
 
Event 17  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 O'Connor, Rosemarie   20 W&J-AM                    NT    1:02.73    9  
       30.34  1:02.73                                                      
  2 1-2 Westly, Nicole C      22 W&J-AM                    NT    1:06.70    4  
       32.25  1:06.70                                                      
  3 1-3 Murphy, Rachel C      18 W&J-AM                    NT    1:06.74    3  
       32.49  1:06.74                                                      
  4 1-4 Quintanilla, Maci E   19 Frostburg St.-MD     1:13.99    1:12.21    2  
       35.33  1:12.21                                                      
  5 1-5 Johnson, Meredith A   19 Frostburg St.-MD     1:10.00    1:15.52    1  
       35.74  1:15.52                                                      
 
Event 18  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 O'Toole, Pat R        22 W&J-AM                    NT    1:02.94    9  
       30.81  1:02.94                                                      
  2 1-2 Paolino, Armando P    18 W&J-AM                    NT    1:07.56    4  
       32.84  1:07.56                                                      
  3 1-3 Page, Jeffery M       19 Frostburg St.-MD     1:18.08    1:22.51    3  
       39.95  1:22.51                                                      
 
Event 19  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Sweitzer, Jessica E   19 W&J-AM                    NT    5:32.91    9  
     1:02.39  1:35.73  2:09.05  2:42.24  3:15.49  3:48.47  4:21.46  4:54.71
     5:26.43  5:32.91                                                      
  2 1-2 Donch, Kaitlyn S      19 Frostburg St.-MD     5:56.24    6:01.38    4  
       31.28  1:06.34  1:43.32  2:21.01  2:58.73  3:35.53  4:12.37  4:49.27
     5:25.91  6:01.38                                                      
  3 1-3 Jarrell, Elizabeth A  19 Frostburg St.-MD     6:27.56    6:59.60    3  
       33.57  1:12.80  1:53.83  2:36.81  3:20.05  4:03.70  4:47.86  5:32.91
     6:17.63  6:59.60                                                      
 -- 1- Diaz, Bella X          19 W&J-AM                    NT   X5:39.16  
       30.15  3:20.32  3:55.35  4:30.05  5:04.77  5:40.79  5:39.16         
 -- 1- Cullen, Emily M        19 W&J-AM                    NT   X6:07.29  
       32.47  1:08.51  1:45.55  2:22.69  3:00.43  3:38.41  4:16.38  4:54.17
     5:31.10  6:07.29                                                      
 
Event 20  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Squeglia, Anthony D   18 W&J-AM                    NT    5:20.29    9  
       58.85  2:01.93  2:34.21  3:06.86  3:39.64  4:12.68  4:46.54  5:19.92
     5:56.63  5:20.29                                                      
  2 1-2 Lacher, Jonathan M    22 Frostburg St.-MD     5:41.91    5:51.44    4  
       28.70  1:02.32  1:38.03  2:14.41  2:50.80  3:27.94  4:04.78  4:41.62
     5:17.80  5:51.44                                                      
  3 1-3 Faiella, Vincent W    21 Frostburg St.-MD     5:43.47    6:23.96    3  
       30.11  1:06.86  1:46.02  2:26.46  3:07.38  3:48.14  4:28.67  5:09.52
     5:47.93  6:23.96                                                      
  4 1-4 Richardson, Andrew J  19 Frostburg St.-MD     7:14.41    7:23.95    2  
       33.05  1:13.59  1:57.81  2:43.14  3:30.19  4:18.28  5:06.43  5:54.49
     6:43.12  7:23.95                                                      
 -- 1- Mancini, Ben A         19 W&J-AM                    NT   X5:12.44  
       26.49  1:27.63  2:32.08  3:04.62  3:36.85  4:08.77  4:40.46  5:12.06
     5:43.10  5:12.44                                                      
 -- 1- Clark, Justin F        18 W&J-AM                    NT   X5:57.18  
       29.91  1:03.72  1:38.63  2:14.89  2:51.37  3:28.23  4:05.72  4:43.50
     5:20.67  5:57.18                                                      
 
Event 21  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- 1- Suder, Jennifer        20 W&J-AM                    NT    X214.75  
 
Event 22  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- 1- Szott, John            21 W&J-AM                    NT    X252.45  
 
Event 23  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Andrews, Jami L       21 W&J-AM                    NT    1:13.56    9  
     1:13.22  1:13.56                                                      
  2 1-2 Wummer, Margot G      20 W&J-AM                    NT    1:14.34    4  
       34.67  1:14.34                                                      
  3 1-3 Donch, Kaitlyn S      19 Frostburg St.-MD          NT    1:17.85    3  
       36.80  1:17.85                                                      
  4 1-4 Phillips, Autumn B    22 Frostburg St.-MD     1:19.22    1:19.66    2  
       37.60  1:19.66                                                      
 
Event 24  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Shepard, Jonathan S   18 Frostburg St.-MD     1:06.64    1:05.63    9  
       30.16  1:05.63                                                      
  2 1-2 Nappi, Ross K         19 W&J-AM                    NT    1:06.68    4  
     1:08.40  1:06.68                                                      
  3 1-3 Mohn, Mike M          18 W&J-AM                    NT    1:08.69    3  
       32.39  1:08.69                                                      
  4 1-4 Laman, Ulysses        19 W&J-AM                    NT    1:10.16    2  
     1:11.02  1:10.16                                                      
  5 1-5 Thomas, Joshua        19 Frostburg St.-MD     1:22.81    1:20.84    1  
       37.61  1:20.84                                                      
  6 1-6 Coke, Zawdie O        20 Frostburg St.-MD     1:11.02    1:21.05  
       38.29  1:21.05                                                      
 
Event 25  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Washington & Jefferson College-AM  'B'             NT    1:51.20   11  
     1) Matuszewski, Jenny A 19         2) Adams, Lauren M 20             
     3) Fishbough, Alyxandria 17        4) Synan, Hallie E 18             
       26.87    56.08  1:23.65  1:51.20                                    
  2 1-2 Washington & Jefferson College-AM  'C'             NT    1:51.50    4  
     1) Clauss, Rachel E 18             2) Diaz, Bella X 19               
     3) Supp, Jenna 20                  4) Cullen, Emily M 19             
       27.70    55.76  1:22.19  1:51.50                                    
  3 1-3 Washington & Jefferson College-AM  'A'             NT   x1:53.44  
     1) Miller, Amber L 18              2) Boldt, Sara E 19               
     3) Westly, Nicole C 22             4) Rocha, Allison T 19            
       28.02    55.76  1:25.48  1:53.44                                    
  4 1-4 Frostburg State University-MD  'A'            1:48.63    1:55.33    2  
     1) King, Sara 19                   2) Rice, Jessica N 21             
     3) Johnson, Meredith A 19          4) Jarrell, Elizabeth A 19        
       28.64    58.83  1:26.82  1:55.33                                    
  5 1-5 Frostburg State University-MD  'B'                 NT    2:25.61  
     1) Moore, Chanel N 18              2) Marquez, Chyenne 18            
     3) Lydon, Kathryn T 18             4) Franzak, Jaclyn M 18           
       44.95  1:23.09  1:55.83  2:25.61                                    
 
Event 26  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Washington & Jefferson College-AM  'A'             NT    1:34.77   11  
     1) Picozzi, Anthony 19             2) Squeglia, Anthony D 18         
     3) Gill, Nicholas 18               4) Meyers, Jake A 20              
       23.51    47.53  1:10.94  1:34.77                                    
  2 1-2 Frostburg State University-MD  'A'            1:33.69    1:41.67    4  
     1) Lewis, Jeffrey O 21             2) Lacher, Jonathan M 22          
     3) Shepard, Jonathan S 18          4) Stair, Caleb A 21              
       25.00    51.38  1:17.97  1:41.67                                    
  3 1-3 Washington & Jefferson College-AM  'B'             NT    1:42.77    2  
     1) Clark, Justin F 18              2) Williams, Nicholas B 18        
     3) Mancini, Ben A 19               4) Mohn, Mike M 18                
       27.05    54.07  1:18.26  1:42.77                                    
  4 1-4 Frostburg State University-MD  'B'                 NT    1:56.36  
     1) Sentz, Brian C 19               2) Richardson, Andrew J 19        
     3) Faiella, Vincent W 21           4) Page, Jeffery M 19             
       32.96  1:01.13  1:27.52  1:56.36