Licensed to Washington & Jefferson College
                                      Hy-Tek's Meet Manager 11/10/2012 03:09 PM
                  West Virginia Wesleyan at W&J - 11/10/2012                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Washington & Jefferson College-AM  'A'        1:57.24    1:56.22   11  
     1) Lima, Charlotte L 18            2) Andrews, Jami L 21             
     3) Levenson, Zoe Y 20              4) Sweitzer, Jessica E 19         
       29.62  1:02.89  1:30.82  1:56.22                                    
  2 1-2 Washington & Jefferson College-AM  'B'             NT    1:59.74    4  
     1) O'Connor, Rosemarie 20          2) Wummer, Margot G 20            
     3) Martinez, Alexandra N 19        4) Supp, Jenna 20                 
       29.74  1:04.05  1:33.36  1:59.74                                    
  3 1-3 West Virginia Wesleyan College  'A'                NT    2:01.23    2  
     1) Cunningham, Carson 18           2) Denton, Ellen E 20             
     3) Minkemeyer, Vivian M 21         4) Bailer, Rachael P 21           
       32.78  1:34.26  2:01.70  2:01.23                                    
  4 1-4 Washington & Jefferson College-AM  'C'             NT    2:05.75  
     1) Westly, Nicole C 22             2) Murphy, Rachel C 18            
     3) Adams, Lauren M 20              4) Fishbough, Alyxandria 17       
       31.30  1:06.08  1:37.94  2:05.75                                    
  5 1-5 West Virginia Wesleyan College  'B'                NT    2:18.19  
     1) Saltis, Tosha M 21              2) Kelley, Rachael E 20           
     3) Vaughan, Becca 18               4) Stephens, Kim A 21             
       34.81  1:16.65  1:47.06  2:18.19                                    
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Washington & Jefferson College-AM  'A'        1:48.53    1:43.07   11  
     1) Magdic, Mike J 20               2) Dunigan, Kevin J 18            
     3) Paolino, Armando P 18           4) McGrath, Ben C 19              
       27.39    56.57  1:20.62  1:43.07                                    
  2 1-2 West Virginia Wesleyan College  'A'                NT    1:43.19    4  
     1) Mattis, Mark J 19               2) Garner, Max J 20               
     3) Saldanha, Rodrigo 19            4) Bartleman, Thomas W 22         
       28.79    56.36  1:21.43  1:43.19                                    
  3 1-3 Washington & Jefferson College-AM  'B'             NT    1:46.14    2  
     1) Weiland, Joey 22                2) Nappi, Ross K 19               
     3) Higgins, Collin D 18            4) Gill, Nicholas 18              
       26.30    56.97  1:23.03  1:46.14                                    
  4 1-4 Washington & Jefferson College-AM  'C'             NT    1:47.89  
     1) Hugenberg, Drew J 18            2) Mohn, Mike M 18                
     3) Johnson, Michael G 21           4) Picozzi, Anthony 19            
       28.46    59.69  1:24.49  1:47.89                                    
  5 1-5 West Virginia Wesleyan College  'B'                NT    1:52.63  
     1) Greer, Shaun W 21               2) Fisher, Phil P 21              
     3) Atkins, Brandon B 21            4) Seibert, Steven 20             
       29.91    59.71  1:28.20  1:52.63                                    
  6 1-6 West Virginia Wesleyan College  'C'                NT    1:56.20  
     1) Smith, Cameron 18               2) Hill, Adam N 19                
     3) Rapking, Ethan A 21             4) Marshall, Ben 18               
       30.38  1:03.42  1:31.81  1:56.20                                    
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Boldt, Sara E         19 W&J-AM              11:11.51   11:17.03    9  
       30.25  1:02.90  1:36.25  2:09.85  2:43.47  3:17.71  3:51.81  4:26.03
     5:00.53  5:34.61  6:09.13  6:43.17  7:17.21  7:51.11  8:25.45  9:00.06
     9:34.29 10:08.82 10:43.48 11:17.03                                    
  2 1-2 Diaz, Bella X         19 W&J-AM              11:32.74   11:44.68    4  
       30.18  1:02.87  1:36.06  2:09.77  2:44.12  3:19.18  3:54.30  4:30.03
     5:05.95  5:42.14  6:18.76  6:55.40  7:31.96  8:08.67  8:45.52  9:22.14
     9:57.99 10:34.16 11:09.63 11:44.68                                    
  3 1-3 Bailer, Rachael P     21 Wesleyan                  NT   11:48.31    3  
       31.80  1:06.34  2:17.44  2:52.98  3:28.90  4:04.93  4:40.84  5:16.88
     5:52.90  6:28.60  7:04.03  7:40.02  8:15.89  8:51.49  9:27.13 10:02.96
    10:38.29 11:13.74 11:48.31 11:48.31                                    
  4 1-4 Miller, Amber L       18 W&J-AM              11:41.87   11:49.65    2  
       29.91  1:04.05  1:39.14  2:14.78  2:50.99  3:26.97  4:03.17  4:39.33
     5:15.51  5:51.43  6:27.43  7:03.80  7:39.55  8:15.72  8:52.04  9:28.09
    10:03.88 10:39.99 11:15.65 11:49.65                                    
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Mancini, Ben A        19 W&J-AM              10:44.16   10:40.45    9  
       27.62    58.19  1:30.08  2:02.72  2:35.38  3:08.37  3:41.65  4:15.18
     4:48.70  5:21.95  5:54.14  6:26.21  6:58.08  7:29.83  8:01.51  8:33.18
     9:05.00  9:36.92 10:08.95 10:40.45                                    
  2 1-2 Meyers, Jake A        20 W&J-AM              10:52.42   10:52.41    4  
       26.20    55.57  1:26.40  1:58.32  2:30.80  3:03.35  3:36.48  4:09.80
     4:43.26  5:16.80  5:50.39  6:24.02  6:57.47  7:30.50  8:03.48  8:36.96
     9:11.18  9:44.97 10:19.15 10:52.41                                    
  3 1-3 Brumley, Adam D       19 Wesleyan                  NT   11:18.83    3  
       28.74  1:00.19  1:32.88  2:06.09  2:39.98  3:13.71  3:47.94  4:22.33
     4:56.88  5:31.79  6:06.13  6:40.88  7:15.64  7:50.54  8:25.44  9:00.46
     9:35.48 10:10.47 10:45.75 11:18.83                                    
  4 1-4 Clark, Justin F       18 W&J-AM              12:23.44   12:19.64    2  
       29.15  1:02.09  1:36.99  2:12.50  2:48.70  3:25.82  4:03.36  4:41.16
     5:19.13  5:57.53  6:35.66  7:14.41  7:52.99  8:31.12  9:09.69  9:48.40
    10:26.17 11:03.47 11:40.75 12:19.64                                    
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Matuszewski, Jenny A  19 W&J-AM               2:04.62    2:06.56    9  
       29.31  1:01.34  1:34.07  2:06.56                                    
  2 1-2 Supp, Jenna           20 W&J-AM                    NT    2:11.65    4  
       30.17  1:03.01  1:36.84  2:11.65                                    
  3 1-3 Minkemeyer, Vivian M  21 Wesleyan                  NT    2:15.66    3  
       31.16  1:05.86  1:41.18  2:15.66                                    
  4 1-4 Cullen, Emily M       19 W&J-AM                    NT    2:17.05    2  
       32.00  1:06.95  1:42.17  2:17.05                                    
  5 1-5 Saltis, Tosha M       21 Wesleyan                  NT    2:32.68    1  
       34.42  1:13.68  1:54.01  2:32.68                                    
  6 1-6 Sorsaia, Emma I       19 Wesleyan                  NT    2:41.89  
       35.58  1:16.61  1:59.24  2:41.89                                    
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Fisher, Phil P        21 Wesleyan                  NT    1:49.93    9  
       24.94    52.09  1:20.67  1:49.93                                    
  2 1-2 O'Toole, Pat R        22 W&J-AM                    NT    1:51.94    4  
       25.74    53.50  1:22.34  1:51.94                                    
  3 1-3 Dunigan, Kevin J      18 W&J-AM                    NT    1:53.18    3  
       25.35    53.56  1:23.23  1:53.18                                    
  4 1-4 Squeglia, Anthony D   18 W&J-AM                    NT    1:53.71    2  
       26.37    54.81  1:24.10  1:53.71                                    
  5 1-5 Greer, Shaun W        21 Wesleyan                  NT    2:07.18    1  
       28.00  1:00.09  1:33.75  2:07.18                                    
  6 1-6 Marshall, Ben         18 Wesleyan                  NT    2:12.06  
       27.74  1:00.08  1:36.00  2:12.06                                    
 
Event 7  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Lima, Charlotte L     18 W&J-AM               1:03.34    1:03.33    9  
       31.03  1:03.33                                                      
  2 1-2 O'Connor, Rosemarie   20 W&J-AM               1:02.73    1:04.82    4  
       31.09  1:04.82                                                      
  3 1-3 Murphy, Rachel C      18 W&J-AM               1:06.74    1:05.52    3  
       32.05  1:05.52                                                      
  4 1-4 Vaughan, Becca        18 Wesleyan                  NT    1:08.27    2  
       33.46  1:08.27                                                      
  5 1-5 Cunningham, Carson    18 Wesleyan                  NT    1:11.27    1  
       34.96  1:11.27                                                      
  6 1-6 Kelley, Rachael E     20 Wesleyan                  NT    1:15.41  
       35.81  1:15.41                                                      
 
Event 8  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Magdic, Mike J        20 W&J-AM                    NT      57.41    9  
       28.66    57.41                                                      
  2 1-2 Weiland, Joey         22 W&J-AM                    NT      57.98    4  
       28.58    57.98                                                      
  3 1-3 Garner, Max J         20 Wesleyan                  NT    1:01.53    3  
       29.84  1:01.53                                                      
  4 1-4 Hugenberg, Drew J     18 W&J-AM                    NT    1:01.92    2  
       30.81  1:01.92                                                      
  5 1-5 Seibert, Steven       20 Wesleyan                  NT    1:10.33    1  
       33.59  1:10.33                                                      
  6 1-6 Hill, Adam N          19 Wesleyan                  NT    1:15.54  
       36.35  1:15.54                                                      
 
Event 9  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Andrews, Jami L       21 W&J-AM               1:12.86    1:13.10    9  
       34.60  1:13.10                                                      
  2 1-2 Denton, Ellen E       20 Wesleyan                  NT    1:15.09    4  
       34.86  1:15.09                                                      
  3 1-3 Wummer, Margot G      20 W&J-AM               1:14.34    1:15.23    3  
       35.15  1:15.23                                                      
  4 1-4 Sorsaia, Emma I       19 Wesleyan                  NT    1:33.70    2  
       42.33  1:33.70                                                      
 
Event 10  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Nappi, Ross K         19 W&J-AM               1:06.68    1:08.37    9  
       32.39  1:08.37                                                      
  2 1-2 Mohn, Mike M          18 W&J-AM               1:08.69    1:09.23    4  
       32.54  1:09.23                                                      
  3 1-3 Smith, Cameron        18 Wesleyan                  NT    1:10.52    3  
     1:10.52  1:10.52                                                      
  4 1-4 Picozzi, Anthony      19 W&J-AM                    NT    1:14.26    2  
       34.95  1:14.26                                                      
 
Event 11  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- 1- Martinez, Alexandra N  19 W&J-AM                    NT   X2:24.21  
       31.88  1:08.57  1:45.79  2:24.21                                    
 -- 1- Levenson, Zoe Y        20 W&J-AM                    NT   X2:27.39  
       31.91  1:08.66  1:47.97  2:27.39                                    
 
Event 12  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Saldanha, Rodrigo     19 Wesleyan                  NT    2:05.10    9  
       28.51    59.25  1:32.76  2:05.10                                    
  2 1-2 Paolino, Armando P    18 W&J-AM                    NT    2:07.07    4  
       29.16  1:02.01  1:35.82  2:07.07                                    
  3 1-3 Bartleman, Thomas W   22 Wesleyan                  NT    2:08.17    3  
       27.31    58.89  1:31.46  2:08.17                                    
  4 1-4 O'Toole, Pat R        22 W&J-AM                    NT    2:15.30    2  
       29.10  1:02.78  1:37.90  2:15.30                                    
  5 1-5 Higgins, Collin D     18 W&J-AM                    NT    2:15.71    1  
       29.89  1:04.43  1:39.14  2:15.71                                    
  6 1-6 Atkins, Brandon B     21 Wesleyan                  NT    2:31.83  
       33.54  1:12.14  1:52.09  2:31.83                                    
 
Event 13  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Sweitzer, Jessica E   19 W&J-AM                 25.49      25.54    9  
  2 1-2 Golling, Emily F      18 W&J-AM                 26.82      26.86    4  
  3 1-3 Clauss, Rachel E      18 W&J-AM                 27.70      27.42    3  
  4 1-4 Saltis, Tosha M       21 Wesleyan                  NT      29.89    2  
  5 1-5 Stephens, Kim A       21 Wesleyan                  NT      30.53    1  
  6 1-6 Bennett, Sophia       19 Wesleyan                  NT      38.74  
 
Event 14  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 McGrath, Ben C        19 W&J-AM                    NT      23.21    9  
  2 1-2 Johnson, Michael G    21 W&J-AM                    NT      23.32    4  
  3 1-3 Gill, Nicholas        18 W&J-AM                 22.81      23.35    3  
  4 1-4 Mattis, Mark J        19 Wesleyan                  NT      23.52    2  
  5 1-5 Marshall, Ben         18 Wesleyan                  NT      24.46    1  
  6 1-6 Milkowski, Patrick    18 Wesleyan                  NT      25.82  
 
Event 15  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- 1- Suder, Jennifer        20 W&J-AM                238.65    X199.25  
 
Event 16  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- 1- Szott, John            21 W&J-AM                244.30    X247.15  
 
Event 17  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Sweitzer, Jessica E   19 W&J-AM                    NT      53.93    9  
       26.39    53.93                                                      
  2 1-2 Bailer, Rachael P     21 Wesleyan                  NT      58.62    4  
       28.59    58.62                                                      
  3 1-3 Golling, Emily F      18 W&J-AM                 58.89      59.03    3  
       28.01    59.03                                                      
  4 1-4 Supp, Jenna           20 W&J-AM                 59.42      59.99    2  
       29.02    59.99                                                      
  5 1-5 Cunningham, Carson    18 Wesleyan                  NT    1:04.13    1  
       30.46  1:04.13                                                      
  6 1-6 Bennett, Sophia       19 Wesleyan                  NT    1:29.10  
       40.64  1:29.10                                                      
 
Event 18  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Fisher, Phil P        21 Wesleyan                  NT      50.99    9  
       24.69    50.99                                                      
  2 1-2 Dunigan, Kevin J      18 W&J-AM                    NT      51.33    4  
       24.48    51.33                                                      
  3 1-3 McGrath, Ben C        19 W&J-AM                    NT      51.35    3  
       24.87    51.35                                                      
  4 1-4 Gill, Nicholas        18 W&J-AM                 51.49      53.35    2  
       25.37    53.35                                                      
  5 1-5 Milkowski, Patrick    18 Wesleyan                  NT      55.52    1  
       26.75    55.52                                                      
  6 1-6 Rapking, Ethan A      21 Wesleyan                  NT      57.64  
       27.13    57.64                                                      
 
Event 19  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Vaughan, Becca        18 Wesleyan                  NT    2:29.03    9  
 -- 1- Lima, Charlotte L      18 W&J-AM                    NT   X2:19.14  
       32.93  1:08.41  1:44.03  2:19.14                                    
 -- 1- O'Connor, Rosemarie    20 W&J-AM                    NT   X2:19.17  
       33.50  1:09.07  1:44.91  2:19.17                                    
 -- 1- Westly, Nicole C       22 W&J-AM                    NT   X2:23.85  
       34.64  1:10.70  1:47.66  2:23.85                                    
 
Event 20  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Mattis, Mark J        19 Wesleyan                  NT    2:03.40    9  
  2 1-2 Magdic, Mike J        20 W&J-AM                    NT    2:06.57    4  
       30.23  1:02.16  1:34.94  2:06.57                                    
  3 1-3 Weiland, Joey         22 W&J-AM                    NT    2:08.11    3  
       29.37  1:01.25  1:35.17  2:08.11                                    
  4 1-4 Hugenberg, Drew J     18 W&J-AM                    NT    2:19.13    2  
       33.23  1:09.44  1:45.63  2:19.13                                    
  5 1-5 Smith, Cameron        18 Wesleyan                  NT    2:19.56    1  
       32.97  1:08.66  1:44.82  2:19.56                                    
  6 1-6 Atkins, Brandon B     21 Wesleyan                  NT    2:37.16  
       35.58  1:16.15  1:56.97  2:37.16                                    
 
Event 21  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- 1- Andrews, Jami L        21 W&J-AM                    NT   X2:38.74  
       36.42  1:17.03  1:57.69  2:38.74                                    
 -- 1- Wummer, Margot G       20 W&J-AM                    NT   X2:39.85  
       36.02  1:17.35  1:59.15  2:39.85                                    
 -- 1- Murphy, Rachel C       18 W&J-AM                    NT   X2:44.81  
       37.54  1:19.02  2:01.78  2:44.81                                    
 
Event 22  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Garner, Max J         20 Wesleyan                  NT    2:21.01    9  
  2 1-2 Nappi, Ross K         19 W&J-AM                    NT    2:31.51    4  
       34.76  1:13.48  1:52.27  2:31.51                                    
  3 1-3 Mohn, Mike M          18 W&J-AM                    NT    2:36.35    3  
       33.89  1:13.82  1:55.41  2:36.35                                    
  4 1-4 Johnson, Michael G    21 W&J-AM                    NT    2:38.22    2  
       35.39  1:16.39  1:58.06  2:38.22                                    
 
Event 23  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Minkemeyer, Vivian M  21 Wesleyan                  NT    6:02.02    9  
  2 1-2 Stephens, Kim A       21 Wesleyan                  NT    6:44.49    4  
       33.66  1:11.97  1:52.57  2:34.32  3:16.80  3:59.50  4:41.69  5:23.75
     6:05.06  6:44.49                                                      
 -- 1- Boldt, Sara E          19 W&J-AM               5:36.78   X5:33.46  
       30.10  1:02.96  1:36.47  2:10.23  2:44.16  3:18.32  3:52.13  4:26.50
     5:00.26  5:33.46                                                      
 -- 1- Matuszewski, Jenny A   19 W&J-AM               5:43.02   X5:42.45  
       30.76  1:03.75  1:38.06  2:12.24  2:47.07  3:22.13  3:57.17  4:32.53
     5:08.22  5:42.45                                                      
 -- 1- Diaz, Bella X          19 W&J-AM               5:39.16   X5:46.93  
       30.89  1:05.15  1:39.93  2:15.12  2:50.54  3:26.07  4:01.75  4:37.05
     5:12.32  5:46.93                                                      
 
Event 24  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Mancini, Ben A        19 W&J-AM               5:12.44    5:11.52    9  
       27.17    58.12  1:30.47  2:03.54  2:35.85  3:08.46  3:40.58  4:12.38
     4:42.94  5:11.52                                                      
  2 1-2 Meyers, Jake A        20 W&J-AM                    NT    5:13.37    4  
       26.07    56.03  1:27.06  1:59.31  2:31.97  3:04.54  3:37.27  4:10.36
     4:42.30  5:13.37                                                      
  3 1-3 Squeglia, Anthony D   18 W&J-AM               5:20.29    5:16.34    3  
       28.46  1:00.02  1:32.21  2:03.94  2:36.19  3:08.24  3:40.10  4:12.24
     4:44.34  5:16.34                                                      
  4 1-4 Seibert, Steven       20 Wesleyan                  NT    5:34.34    2  
     1:00.66  1:34.54  2:09.11  2:43.74  3:18.03  3:52.45  5:02.26  5:34.34
     5:34.34                                                               
  5 1-5 Hill, Adam N          19 Wesleyan                  NT    6:02.87    1  
       30.70  1:04.80  1:40.17  2:16.43  2:53.05  3:30.23  4:07.56  4:45.68
     5:23.68  6:02.87                                                      
 
Event 25  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Kelley, Rachael E     20 Wesleyan                  NT    1:13.56    9  
       34.06  1:13.56                                                      
 -- 1- Levenson, Zoe Y        20 W&J-AM               1:01.90   X1:03.40  
       29.57  1:03.40                                                      
 -- 1- Martinez, Alexandra N  19 W&J-AM               1:04.39   X1:05.44  
       30.53  1:05.44                                                      
 -- 1- Adams, Lauren M        20 W&J-AM                    NT   X1:11.77  
       33.70  1:11.77                                                      
 
Event 26  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Bartleman, Thomas W   22 Wesleyan                  NT      54.33    9  
       25.44    54.33                                                      
  2 1-2 Paolino, Armando P    18 W&J-AM                 55.61      54.57    4  
       26.01    54.57                                                      
  3 1-3 O'Toole, Pat R        22 W&J-AM                 55.60      55.60    3  
       25.84    55.60                                                      
  4 1-4 Brumley, Adam D       19 Wesleyan                  NT      59.75    2  
       27.12    59.75                                                      
  5 1-5 Higgins, Collin D     18 W&J-AM                 59.48      59.88    1  
       28.10    59.88                                                      
  6 1-6 Greer, Shaun W        21 Wesleyan                  NT    1:02.45  
       28.04  1:02.45                                                      
 
Event 27  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- 1- Suder, Jennifer        20 W&J-AM                229.45    X219.00  
 
Event 28  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- 1- Szott, John            21 W&J-AM                252.45    X237.90  
 
Event 29  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Denton, Ellen E       20 Wesleyan                  NT    2:28.37    9  
       29.94  1:09.74  1:52.73  2:28.37                                    
 -- 1- Andrews, Jami L        21 W&J-AM               2:19.44   X2:22.02  
       31.48  1:08.85  1:49.58  2:22.02                                    
 -- 1- O'Connor, Rosemarie    20 W&J-AM                    NT   X2:24.65  
       31.87  1:06.75  1:50.54  2:24.65                                    
 -- 1- Murphy, Rachel C       18 W&J-AM               2:23.23   X2:28.38  
       32.25  1:08.85  1:52.19  2:28.38                                    
 
Event 30  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Saldanha, Rodrigo     19 Wesleyan                  NT    2:07.02    9  
       27.93    58.85  1:35.07  2:07.02                                    
  2 1-2 Dunigan, Kevin J      18 W&J-AM                    NT    2:08.15    4  
       26.41  1:00.05  1:37.84  2:08.15                                    
  3 1-3 Magdic, Mike J        20 W&J-AM                    NT    2:10.49    3  
       29.36  1:01.69  1:40.83  2:10.49                                    
  4 1-4 Higgins, Collin D     18 W&J-AM               2:14.05    2:16.50    2  
       28.87  1:05.84  1:44.92  2:16.50                                    
  5 1-5 Rapking, Ethan A      21 Wesleyan                  NT    2:37.07    1  
       30.60  1:08.89  2:01.35  2:37.07                                    
 
Event 31  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Washington & Jefferson College-AM  'A'             NT    3:51.85   11  
     1) Supp, Jenna 20                  2) Lima, Charlotte L 18           
     3) Matuszewski, Jenny A 19         4) Sweitzer, Jessica E 19         
       28.75  1:01.46  1:27.76  1:58.05  2:25.90  2:57.37  3:23.54  3:51.85
  2 1-2 Washington & Jefferson College-AM  'B'             NT    4:02.09    4  
     1) Levenson, Zoe Y 20              2) Golling, Emily F 18            
     3) Clauss, Rachel E 18             4) Fishbough, Alyxandria 17       
       28.56    58.97  1:27.35  1:57.89  2:27.53  2:59.90  3:29.04  4:02.09
  3 1-3 West Virginia Wesleyan College  'A'                NT    4:07.34    2  
     1) Minkemeyer, Vivian M 21         2) Vaughan, Becca 18              
     3) Bailer, Rachael P 21            4) Denton, Ellen E 20             
       30.84  1:04.56  1:33.32  2:05.34  2:33.91  3:05.59  3:34.68  4:07.34
  4 1-4 Washington & Jefferson College-AM  'C'             NT    4:27.50  
     1) Synan, Hallie E 18              2) Rocha, Allison T 19            
     3) Miller, Amber L 18              4) Norris, Alexandra 19           
       29.79  1:00.92  1:31.00  2:04.17  2:32.84  3:04.99  3:43.19  4:27.50
  5 1-5 West Virginia Wesleyan College  'B'                NT    4:33.79  
     1) Kelley, Rachael E 20            2) Stephens, Kim A 21             
     3) Sorsaia, Emma I 19              4) Cunningham, Carson 18          
       30.18  1:03.09  1:35.59  2:12.93  2:48.41  3:28.70  3:59.47  4:33.79
 
Event 32  Men 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 West Virginia Wesleyan College  'A'                NT    3:23.58   11  
     1) Fisher, Phil P 21               2) Mattis, Mark J 19              
     3) Saldanha, Rodrigo 19            4) Bartleman, Thomas W 22         
       24.88    51.67  1:15.42  1:41.85  2:05.83  2:56.50  3:23.58  3:23.58
  2 1-2 West Virginia Wesleyan College  'B'                NT    3:41.94    4  
     1) Marshall, Ben 18                2) Milkowski, Patrick 18          
     3) Brumley, Adam D 19              4) Seibert, Steven 20             
       26.76    57.11  1:23.47  1:52.77  2:18.25  2:47.25  3:13.43  3:41.94
  3 1-3 West Virginia Wesleyan College  'C'                NT    3:57.77    2  
     1) Garner, Max J 20                2) Hill, Adam N 19                
     3) Atkins, Brandon B 21            4) Greer, Shaun W 21              
       26.68    54.34  1:22.32  1:54.38  2:25.02  3:00.43  3:27.81  3:57.77
 -- 1- Washington & Jefferson College-AM  'A'              NT   X3:25.67  
     1) McGrath, Ben C 19               2) Meyers, Jake A 20              
     3) Gill, Nicholas 18               4) Paolino, Armando P 18          
       24.97    51.50  1:16.04  1:43.88  2:07.52  2:35.30  2:59.18  3:25.67
 -- 1- Washington & Jefferson College-AM  'B'              NT   X3:30.75  
     1) Nappi, Ross K 19                2) Weiland, Joey 22               
     3) Johnson, Michael G 21           4) Squeglia, Anthony D 18         
       26.61    55.57  1:19.60  1:45.99  2:11.09  2:38.48  3:03.35  3:30.75
 -- 1- Washington & Jefferson College-AM  'C'              NT   X3:44.82  
     1) Picozzi, Anthony 19             2) Williams, Nick B 18            
     3) Clark, Justin F 18              4) Mancini, Ben A 19              
       26.32    55.12  1:22.25  1:53.26  2:19.70  2:50.03  3:15.45  3:44.82