Licensed to Washington & Jefferson College
                                       Hy-Tek's Meet Manager 1/28/2012 05:59 PM
                 Washington & Jefferson vs. Hiram - 1/28/2012                  
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Washington & Jefferson College-AM  'A'        1:52.68    1:55.89   11  
     1) Lima, Charlotte L 18            2) Yarbenet, Emily A 21           
     3) Levenson, Zoe Y 19              4) Tecza, Ellie M 21              
       29.67  1:03.01  1:29.97  1:55.89                                    
  2 1-2 Washington & Jefferson College-AM  'B'             NT    1:56.34    4  
     1) O'Connor, Rosemarie 19          2) Andrews, Jami L 20             
     3) Peticca, Madison A 19           4) Carroll, Hanna K 21            
       29.44  1:02.35  1:29.96  1:56.34                                    
  3 1-3 Washington & Jefferson College-AM  'C'             NT   x1:58.25  
     1) Westly, Nicole C 21             2) Corcoran, Cj J 21              
     3) Martinez, Alexandra N 18        4) Couch, Emily                   
       31.16  1:02.83  1:31.27  1:58.25                                    
  4 1-4 Hiram College-LE  'A'                              NT    2:05.91    2  
     1) Szanto, Becca 21                2) Polmanteer, Samantha M 18      
     3) Dorschel, Amelia 21             4) Buckley, Rachel C 18           
       34.30  1:08.11  1:39.69  2:05.91                                    
  5 1-5 Hiram College-LE  'B'                              NT    2:18.93  
     1) Saywell, Kailey E 19            2) Mitchell, Raya Z 20            
     3) Wright, Becca L 19              4) Celeste, Marisa S 18           
       37.12  1:18.41  1:49.58  2:18.93                                    
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Washington & Jefferson College-AM  'B'             NT    1:44.82   11  
     1) Weiland, Joey 21                2) Laman, Ulysses 18              
     3) Weeks, Jonathan 21              4) Nappi, Ross K 18               
       26.22    56.22  1:20.44  1:44.82                                    
  2 1-2 Washington & Jefferson College-AM  'A'        1:41.79    1:44.85    4  
     1) Rish, Andy 22                   2) Johnson, Michael G 20          
     3) Kalakewich, Keyton 21           4) Picozzi, Anthony 18            
       26.32    56.58  1:21.83  1:44.85                                    
 
Event 3  Women 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Vogel, Brittany N     21 W&J-AM              18:17.88   18:29.34    9  
       29.96  1:02.99  1:36.19  2:09.52  2:42.70  3:16.16  3:49.69  4:23.13
     4:56.74  5:30.36  6:03.85  6:36.85  7:10.11  7:44.01  8:17.81  8:51.49
     9:25.30  9:58.85 10:32.71 11:05.93 11:39.72 12:14.44 12:49.01 13:23.53
    13:57.80 14:32.05 15:06.26 15:40.58 16:15.08 16:49.12 17:23.31 17:56.73
    18:29.34
  2 1-2 McCurley, Caitlin E   21 HIRA-LE                   NT   19:35.97    4  
       33.10  1:09.07  1:44.80  2:21.03  2:57.58  3:33.50  4:09.20  4:44.92
     5:21.05  5:57.36  6:32.84  7:07.83  7:43.55  8:19.87  8:56.00  9:31.58
    10:07.96 10:44.22 11:21.16 11:56.78 12:31.76 13:07.61 13:42.87 14:18.45
    14:54.24 15:29.81 16:04.96 16:39.82 17:15.39 17:50.43 18:25.63 19:00.94
    19:35.97
  3 1-3 Adams, Lauren M       19 W&J-AM                    NT   20:25.59    3  
       33.81  1:09.91  1:46.28  2:22.96  2:59.64  3:36.80  4:14.12  4:51.37
     5:28.81  6:06.10  6:43.66  7:21.42  7:58.43  8:35.98  9:13.35  9:50.62
    10:28.01 11:05.11 11:42.44 12:19.72 12:57.16 13:34.54 14:11.90 14:49.40
    15:26.99 16:04.49 16:42.06 17:19.86 17:57.70 18:35.48 19:13.13 19:50.28
    20:25.59
  4 1-4 Anderson, Emily C     19 HIRA-LE                   NT   21:54.96    2  
       35.20  1:13.86  1:53.26  2:32.64  3:11.85  3:51.68  4:31.76  5:11.00
     5:51.19  6:31.13  7:10.98  7:50.53  8:30.82  9:10.98  9:50.49 10:30.04
    11:09.50 11:49.87 12:30.34 13:11.16 13:51.67 14:32.10 15:12.31 15:52.72
    16:33.37 17:14.02 17:54.58 18:35.25 19:16.20 19:56.03 20:35.50 21:15.20
    21:54.96
 
Event 4  Men 1650 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Meyers, Jake A        19 W&J-AM              17:56.10   17:49.43    9  
       28.80  1:00.23  1:32.01  2:04.17  2:36.76  3:09.53  3:42.23  4:14.90
     4:47.86  5:21.06  5:53.42  6:26.70  6:58.93  7:32.65  8:05.08  8:38.58
     9:10.95  9:44.48 10:16.79 10:50.23 11:22.21 11:55.79 12:27.99 13:01.75
    13:33.93 14:07.43 14:39.58 15:13.11 15:45.29 16:19.11 16:49.13 17:20.59
    17:49.43
  2 1-2 Boutwell, Michael L   22 W&J-AM              17:35.84   18:04.29    4  
       28.78  1:00.42  1:32.52  2:05.13  2:37.95  3:10.50  3:43.27  4:16.13
     4:49.08  5:55.17  7:00.67  7:33.84  8:06.78  8:39.80  9:12.76  9:45.77
    10:18.86 10:52.23 11:25.09 11:58.38 12:31.74 13:04.94 13:38.36 14:11.92
    14:45.11 15:18.93 15:52.07 16:25.52 16:59.15 17:32.04 18:04.79 18:33.51
    18:04.29
  3 1-3 Mancini, Ben A        18 W&J-AM              18:29.56   18:17.64    3  
       29.29  1:01.40  1:34.22  2:07.09  2:40.49  3:13.75  3:47.40  4:20.90
     4:54.55  5:28.53  6:02.37  6:36.08  7:09.99  7:43.53  8:17.15  8:50.43
     9:24.06  9:57.87 10:31.59 11:05.26 11:39.21 12:13.18 12:46.69 13:20.47
    13:54.39 14:28.40 15:02.00 15:35.87 16:09.49 16:42.95 17:15.66 17:47.33
    18:17.64
  4 1-4 Fields, Job D         19 HIRA-LE                   NT   19:00.91    2  
       30.29  1:03.54  1:36.65  2:10.03  2:43.62  3:17.13  3:50.83  4:24.79
     4:58.70  5:32.30  6:06.40  6:40.48  7:14.54  7:49.10  8:23.55  8:58.31
     9:32.68 10:07.34 10:42.52 11:17.76 11:52.70 12:28.04 13:02.91 13:38.13
    14:13.85 14:49.54 15:24.83 15:59.51 16:34.57 17:10.12 17:45.65 18:21.31
    19:00.91
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Sweitzer, Jessica E   18 W&J-AM               1:59.07    2:00.35    9  
       27.37    56.70  1:27.91  2:00.35                                    
  2 1-2 Tecza, Ellie M        21 W&J-AM               2:02.88    2:06.52    4  
       28.62  1:00.29  1:33.55  2:06.52                                    
  3 1-3 Buckley, Rachel C     18 HIRA-LE                   NT    2:07.27    3  
       28.60  1:01.22  1:35.07  2:07.27                                    
  4 1-4 Wummer, Margot           W&J-AM                    NT    2:09.47    2  
       29.30  1:02.17  1:35.91  2:09.47                                    
  5 1-5 Dorschel, Amelia      21 HIRA-LE                   NT    2:22.23    1  
       31.58  1:08.41  1:45.26  2:22.23                                    
  6 1-6 Moore, Emily C        19 HIRA-LE                   NT    2:38.17  
       35.69  1:16.10  1:58.43  2:38.17                                    
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Weeks, Jonathan       21 W&J-AM               1:53.20    1:53.73    9  
       26.93    56.01  1:25.88  1:53.73                                    
  2 1-2 Rish, Andy            22 W&J-AM               1:50.83    1:56.44    4  
       56.65  1:25.94  1:53.46  1:56.44                                    
  3 1-3 Magdic, Mike J        19 W&J-AM               1:54.68    1:56.74    3  
       26.65    56.73  1:27.30  1:56.74                                    
 
Event 7  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Gruden, Jessie J      20 HIRA-LE                   NT      28.21    9  
  2 1-2 Szanto, Becca         21 HIRA-LE                   NT      28.36    4  
  3 1-3 Mitchell, Raya Z      20 HIRA-LE                   NT      30.34    3  
 -- 1- Corcoran, Cj J         21 W&J-AM                 25.14     X25.22  
 -- 1- O'Connor, Rosemarie    19 W&J-AM                 26.72     X26.09  
 -- 1- Lima, Charlotte L      18 W&J-AM                 25.76     X26.66  
 
Event 8  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Meggas, kyle C        18 HIRA-LE                   NT      24.33    9  
  2 1-2 Astalos, Ryan         19 HIRA-LE                   NT      24.74    4  
 -- 1- Kalakewich, Keyton     21 W&J-AM                 22.33     X22.68  
 -- 1- Johnson, Michael G     20 W&J-AM                 23.08     X23.67  
 -- 1- Picozzi, Anthony       18 W&J-AM                 23.61     X23.95  
 
Event 9  Women 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Boldt, Sara E         18 W&J-AM               4:59.75    4:57.75    9  
       32.14  1:08.75  1:47.14  2:25.43  2:54.19  3:09.24  3:53.27  4:57.75
  2 1-2 Andrews, Jami L       20 W&J-AM               5:04.07    4:58.32    4  
       31.37  1:08.50  1:47.38  2:26.21  3:07.96  3:51.37  4:25.49  4:58.32
  3 1-3 McCurley, Caitlin E   21 HIRA-LE                   NT    5:25.11    3  
       37.47  1:20.95  2:06.54  2:49.65  3:33.06  4:17.24  4:52.45  5:25.11
  4 1-4 Adams, Lauren M       19 W&J-AM                    NT    5:28.91    2  
       35.90  1:16.19  1:57.28  2:38.03  3:26.52  4:15.04  4:52.06  5:28.91
  5 1-5 Anderson, Emily C     19 HIRA-LE                   NT    6:08.23    1  
       40.37  1:27.80  2:16.99  3:04.18  3:55.75  4:48.00  5:29.03  6:08.23
 
Event 10  Men 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Fields, Job D         19 HIRA-LE                   NT    4:56.07    9  
       32.05  1:10.25  1:47.90  2:24.31  3:07.01  3:50.08  4:23.81  4:56.07
 -- 1- O'Toole, Pat R         21 W&J-AM               4:47.46   X4:37.29  
       29.63  1:02.41  1:38.25  2:13.67  2:54.16  3:35.73  4:05.54  4:37.29
 -- 1- Boutwell, Michael L    22 W&J-AM               4:31.75   X4:43.31  
       29.57  1:04.48  1:40.08  2:15.19  2:57.52  3:39.51  4:11.09  4:43.31
 -- 1- Mancini, Ben A         18 W&J-AM               5:07.67   X5:07.66  
       33.30  1:14.07  1:54.50  2:33.90  3:15.57  3:58.33  4:33.68  5:07.66
 
Event 11  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Woodward, Abbey       21 W&J-AM                230.80     206.95    9  
  2 1-2 White, Sarah          21 W&J-AM                176.80     174.10    4  
  3 1-3 Kispert-Bostick, Syd  21 HIRA-LE                   NT     128.65    3  
  4 1-4 Polmanteer, Samantha  18 HIRA-LE                   NT      96.40    2  
 
Event 12  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Weifenbach, Justin    22 W&J-AM                241.95     232.40    9  
  2 1-2 Szott, John           21 W&J-AM                214.80     200.85    4  
  3 1-3 Eshelman, Lloyd J     19 HIRA-LE                   NT     153.40    3  
 
Event 13  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Levenson, Zoe Y       19 W&J-AM               2:22.10    2:23.62    9  
       31.00  1:06.21  1:44.03  2:23.62                                    
  2 1-2 Martinez, Alexandra   18 W&J-AM               2:26.00    2:31.06    4  
       33.20  1:12.22  1:51.65  2:31.06                                    
  3 1-3 Dorschel, Amelia      21 HIRA-LE                   NT    2:34.08    3  
       33.36  1:13.44  1:55.16  2:34.08                                    
  4 1-4 Wright, Becca L       19 HIRA-LE                   NT    2:56.95    2  
       35.73  1:19.91  2:08.23  2:56.95                                    
 
Event 14  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- 1- Weeks, Jonathan        21 W&J-AM               2:03.11   X2:04.72  
       27.55    58.74  1:31.76  2:04.72                                    
 -- 1- O'Toole, Pat R         21 W&J-AM               2:17.50   X2:17.17  
       29.43  1:03.02  1:38.24  2:17.17                                    
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Buckley, Rachel C     18 HIRA-LE                   NT      57.84    9  
       27.41    57.84                                                      
  2 1-2 Szanto, Becca         21 HIRA-LE                   NT    1:03.30    4  
       30.15  1:03.30                                                      
  3 1-3 Mitchell, Raya Z      20 HIRA-LE                   NT    1:09.63    3  
       32.85  1:09.63                                                      
 -- 1- Peticca, Madison A     19 W&J-AM                 58.67     X58.39  
       27.62    58.39                                                      
 -- 1- Couch, Emily              W&J-AM                    NT     X59.95  
       28.36    59.95                                                      
 -- 1- Carroll, Hanna K       21 W&J-AM               1:01.16   X1:00.65  
       28.26  1:00.65                                                      
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Astalos, Ryan         19 HIRA-LE                   NT      52.11    9  
       25.47    52.11                                                      
  2 1-2 Meggas, kyle C        18 HIRA-LE                   NT      53.64    4  
       26.28    53.64                                                      
 -- 1- Kalakewich, Keyton     21 W&J-AM                 50.29     X50.54  
       24.13    50.54                                                      
 -- 1- Weiland, Joey          21 W&J-AM                 50.59     X50.95  
       25.04    50.95                                                      
 -- 1- Nappi, Ross K          18 W&J-AM                 53.70     X54.96  
       25.98    54.96                                                      
 
Event 17  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Lima, Charlotte L     18 W&J-AM               2:15.40    2:15.28    9  
       31.81  1:05.68  1:40.50  2:15.28                                    
  2 1-2 O'Connor, Rosemarie   19 W&J-AM               2:16.55    2:16.31    4  
       32.36  1:07.03  1:42.13  2:16.31                                    
  3 1-3 Westly, Nicole C      21 W&J-AM               2:24.71    2:23.16    3  
       34.40  1:10.72  1:47.39  2:23.16                                    
  4 1-4 Gruden, Jessie J      20 HIRA-LE                   NT    2:41.54    2  
       37.59  1:18.28  2:00.13  2:41.54                                    
  5 1-5 Saywell, Kailey E     19 HIRA-LE                   NT    2:49.46    1  
       39.60  1:22.38  2:06.63  2:49.46                                    
  6 1-6 Moore, Emily C        19 HIRA-LE                   NT    3:00.46  
       43.34  1:30.44  2:17.87  3:00.46                                    
 
Event 18  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Rish, Andy            22 W&J-AM               2:03.62    2:04.64    9  
       29.99  1:02.27  1:34.89  2:04.64                                    
  2 1-2 Magdic, Mike J        19 W&J-AM               2:04.24    2:05.44    4  
       30.25  1:02.34  1:34.39  2:05.44                                    
  3 1-3 Fields, Job D         19 HIRA-LE                   NT    2:18.28    3  
       33.68  1:08.36  1:43.60  2:18.28                                    
  4 1-4 Meggas, kyle C        18 HIRA-LE                   NT    2:22.79    2  
       35.43  1:12.00  1:48.93  2:22.79                                    
 
Event 19  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Boldt, Sara E         18 W&J-AM               5:24.01    5:24.49    9  
       29.76  1:02.18  1:35.24  2:08.04  2:41.00  3:13.70  3:46.89  4:19.77
     4:52.56  5:24.49                                                      
  2 1-2 Sweitzer, Jessica E   18 W&J-AM               5:25.45    5:32.02    4  
       30.08  1:03.36  1:36.84  2:10.22  2:43.96  3:17.76  3:51.64  4:25.66
     4:59.52  5:32.02                                                      
  3 1-3 McCurley, Caitlin E   21 HIRA-LE                   NT    5:53.84    3  
       33.04  1:08.77  1:45.36  2:21.35  2:56.43  3:32.21  4:07.99  4:44.22
     5:19.31  5:53.84                                                      
  4 1-4 Cullen, Emily M       18 W&J-AM                    NT    5:58.33    2  
       33.05  1:09.10  1:45.49  2:21.67  2:57.74  3:33.98  4:10.75  4:47.04
     5:23.02  5:58.33                                                      
  5 1-5 Applewhite, Carson Z  20 HIRA-LE                   NT    6:17.54    1  
       33.57  1:10.55  1:48.72  2:26.83  3:05.50  3:44.54  4:24.02  5:02.73
     5:40.26  6:17.54                                                      
  6 1-6 Anderson, Emily C     19 HIRA-LE                   NT    6:20.25  
       34.69  1:13.13  1:52.60  2:31.06  3:09.55  3:47.64  4:26.69  5:05.26
     5:43.78  6:20.25                                                      
 
Event 20  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- 1- Meyers, Jake A         19 W&J-AM               5:01.30   X5:05.80  
       27.21    57.73  1:28.81  1:59.99  2:31.47  3:02.71  3:33.85  4:04.93
     4:35.98  5:05.80                                                      
 -- 1- Boutwell, Michael L    22 W&J-AM               5:01.58   X5:20.98  
       27.84    58.61  1:30.17  2:02.63  2:35.78  3:08.56  3:41.02  4:14.08
     4:47.45  5:20.98                                                      
 -- 1- Mancini, Ben A         18 W&J-AM               5:12.30   X5:49.07  
       29.98  1:03.82  1:39.70  2:15.41  2:50.85  3:26.56  4:02.79  4:38.58
     5:14.84  5:49.07                                                      
 
Event 21  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Kispert-Bostick, Syd  21 HIRA-LE                   NT     116.55    9  
 -- 1- White, Sarah           21 W&J-AM                192.85    X202.30  
 -- 1- Woodward, Abbey        21 W&J-AM                241.35    X230.80  
 
Event 22  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Weifenbach, Justin    22 W&J-AM                253.35     246.85    9  
  2 1-2 Szott, John           21 W&J-AM                194.10     214.00    4  
  3 1-3 Eshelman, Lloyd J     19 HIRA-LE                   NT     158.20    3  
 
Event 23  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Vogel, Brittany N     21 W&J-AM               2:29.37    2:35.49    9  
       35.31  1:14.96  1:54.84  2:35.49                                    
  2 1-2 Polmanteer, Samantha  18 HIRA-LE                   NT    2:52.03    4  
       37.98  1:21.57  2:07.16  2:52.03                                    
  3 1-3 Saywell, Kailey E     19 HIRA-LE                   NT    3:08.87    3  
       43.78  1:31.68  2:20.17  3:08.87                                    
  4 1-4 Celeste, Marisa S     18 HIRA-LE                   NT    3:16.14    2  
       42.33  1:31.04  2:22.89  3:16.14                                    
 -- 1- Andrews, Jami L        20 W&J-AM               2:38.11   X2:37.51  
       35.70  1:16.32  1:56.83  2:37.51                                    
 -- 1- Yarbenet, Emily A      21 W&J-AM               2:40.34   X2:40.44  
       35.60  1:16.36  1:58.20  2:40.44                                    
 
Event 24  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Astalos, Ryan         19 HIRA-LE                   NT    2:28.69    9  
       33.67  1:12.13  1:50.58  2:28.69                                    
 -- 1- Johnson, Michael G     20 W&J-AM               2:32.61   X2:34.23  
       34.70  1:13.83  1:54.49  2:34.23                                    
 -- 1- Laman, Ulysses         18 W&J-AM               2:38.83   X2:42.96  
       34.68  1:15.64  1:58.28  2:42.96                                    
 
Event 25  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 1-1 Hiram College-LE  'A'                              NT    1:58.90   11  
     1) Wright, Becca L 19              2) Gruden, Jessie J 20            
     3) Applewhite, Carson Z 20         4) Moore, Emily C 19              
       29.25    56.99  1:27.10  1:58.90                                    
 -- 1- Washington & Jefferson College-AM  'A'         1:45.84   X1:44.01  
     1) Tecza, Ellie M 21               2) Carroll, Hanna K 21            
     3) Vogel, Brittany N 21            4) Corcoran, Cj J 21              
       26.53    53.70  1:19.59  1:44.01                                    
 -- 1- Washington & Jefferson College-AM  'B'              NT   X1:46.65  
     1) Sweitzer, Jessica E 18          2) Peticca, Madison A 19          
     3) Levenson, Zoe Y 19              4) Couch, Emily                   
       25.49    53.47  1:19.46  1:46.65                                    
 -- 1- Washington & Jefferson College-AM  'C'              NT   X1:54.08  
     1) Boldt, Sara E 18                2) Adams, Lauren M 19             
     3) Cullen, Emily M 18              4) Wummer, Margot                 
       28.46    57.82  1:26.78  1:54.08                                    
 
Event 26  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- 1- Washington & Jefferson College-AM  'A'         1:31.81   X1:32.98  
     1) Meyers, Jake A 19               2) Magdic, Mike J 19              
     3) Picozzi, Anthony 18             4) Weiland, Joey 21               
       23.69    46.90  1:09.99  1:32.98                                    
 -- 1- Washington & Jefferson College-AM  'B'              NT   X1:40.70  
     1) Nappi, Ross K 18                2) O'Toole, Pat R 21              
     3) Weifenbach, Justin 22           4) Laman, Ulysses 18              
       25.68    49.15  1:15.50  1:40.70